Jak przedłużyć stosunek

 ekstremalne wydłużanie penisa !

Jak przedłużyć stosunek

opóźnienie wytryskuWedług badań seksuologów, ponad połowa mężczyzn choć raz w życiu miała kłopot zprzedwczesnym wytryskiem. Gdy przydarzy się to raz czy dwa, trudno mówić o zaburzeniach seksualnych, wszak każdy człowiek ma prawo do gorszych dni, jednak w sytuacji, gdy mężczyzna nie jest w stanie prowadzić normalnego życia seksualnego, ponieważ przedwczesny wytrysk staje się przykrą normą, zaburzenia mogą stać się prawdziwym dramatem i negatywnie wpłynąć na ogólną jakość życia.

Co gorsza, bardzo często u mężczyzn, którzy cierpią na tą przypadłość, zbyt szybkie wytryski są konsekwencją wyłącznie silnego stresu – po jednej takiej „wpadce” mężczyzna zaczyna się obawiać, że taka sytuacja znowu się powtórzy i myśli o tym tak intensywnie, że przy następnym zbliżeniu faktycznie nie jest w stanie pohamować swojego wytrysku. Jeśli mężczyzna może liczyć na wyrozumiałą partnerkę, znacznie łatwiej będzie mu uporać się z tym kłopotem, ale nawet wtedy warto wybrać się po poradę do lekarza. Zatem jak przedłużyć stosunek, aby trwał on dłużej niż dwie minuty?

Jak opóźnić wytrysk

Przede wszystkim nie powinno się o tym myśleć, zbyt dużo myśleć, a już na pewno nie w trakcie zbliżenia – takie zachowania tylko potęgują stres, a stres nie jest sojusznikiem udanego współżycia seksualnego. W przedłużaniu stosunku pomaga też dłuższa gra wstępna i umiejętne dozowanie pieszczot – gdy podniecenie mężczyzny będzie już bardzo duże, należy przerwać stymulację i poczekać, aż napięcie nieco zmaleje.

jak opóźnić wytrysk

Warto też wypróbować pozycje, które umożliwiają lepszą kontrolę nad podnieceniem. Techniki jak opóźnić erekcję  wymagają pewnej dyscypliny ciała, ale dają bardzo dobre efekty, zwłaszcza jeśli obie strony zaczną stosować odpowiednie ćwiczenia. Kobiety mogą na przykład stosować ćwiczenia mięśni Kegla, które polegają na tym, aby nauczyć się rozluźniać mięśnie wewnątrz pochwy tak, aby mężczyzna nie odczuwał zbyt dużego „ścisku”. W momencie gdy ma już dojść do ejakulacji, kobieta zaczyna wykonywać ćwiczenia odwrotne, a więc polegające na ściskaniu mięśni, i tym samym mężczyzna odczuwa silniejsze bodźce dotykowe i może osiągnąć orgazm.

Zbyt szybki wytrysk – metody walki

 

Inna metoda, nazywana Start-Stop, polega na tym, że para przerywa stosunek w momencie, gdy podniecenie mężczyzny jest na tyle duże, że nie jest on już w stanie nad nim zapanować. Generalnie panowanie nad momentem wytrysku ma duży związek z wiekiem i samooceną mężczyzny. Panowie, którzy mają kłopoty z nawiązywaniem intymnych kontaktów z kobietami, współżyją bardzo rzadko i uważają, że wielkość ich członka jest stanowczo za mała, a oni sami są słabymi kochankami, często borykają się z różnymi zaburzeniami natury seksualnej, a przedwczesny wytrysk jest właśnie jednym z nich.

Z kolei wiek równa się doświadczeniu i lepszej znajomości własnego ciała. Mężczyzna dojrzały wie, jak wydłuzyć orgazm, co go podnieca bardziej lub mniej, lepiej zna potrzeby kobiet i z racji wieku potrzebuje coraz silniejszych bodźców, podczas gdy młodzi mężczyźni czują się mniej pewnie w relacjach z płcią przeciwną i nie potrzebują tak wielu bodźców dotykowych czy wizualnych aby osiągnąć pełnię podniecenia. Kolejnym rozwiązaniem mogą być tabletki na przedwczesny wytrysk takie jak climax control czy też orgasm control.

Problem przedwczesnego wytrysku może się także wziąć ze zbyt częstej masturbacji, ponieważ autoerotyzm ma na celu głównie jak najszybsze osiągnięcie orgazmu, co później może się przełożyć na przedwczesne wytryski, bądź mężczyzna będzie tak przyzwyczajony do osiągania orgazmu za pomocą stymulacji ręką, że nie będzie potrafił mieć wytrysku podczas klasycznego stosunku seksualnego. Nie znaczy to rzecz jasna, że całkowicie powinno się unikać masturbacji, a jedynie należy zachować właściwe proporcje, które nie będą rzutować na życie seksualne.

 

Problem z przedwczesnym wytryskiem

Do naturalnych metod jak przedłużyć stosunek seksualny zalicza się zdrową dietę. Tłuste i ubogie w witaminy jedzenie podnosi mocno ciśnienie krwi i poziom cholesterolu, ponadto zaburza naturalną gospodarkę hormonalną w organizmie mężczyzny. Brak kontroli nad ejakulacją gwarantują także używki i przesadne zażywanie suplementów diety wspomagających budowanie masy mięśniowej ciała. Najbezpieczniejsze preparaty to te na bazie roślin i ziół. Leki uzupełniają niedobór ważnych mikroelementów i poprawiają pracę neuroprzekaźników. Leki przyjmuje się doustnie albo w formie maści do części intymnych.

 

Artykuł znaleziony przez następujące frazy:

  • xtrasize opinie negatywne
  • xtrasize skutki uboczne

Speak Your Mind

*