Orgasm control składniki

 intensywny wytrysk

Najwyższa pora poznać sekret orgasm control co czyni  go takim wyjątkowym preparatem, co posiada takiego, że pozwala zapomnieć o kłopotach z przedwczesnym wytryskiem? O tuż są to składniki wszystkie w pełni naturalne suplementy diety.W tym artykule przyjrzymy się niektórym składnikom które znajdują się w tabletkach orgasm control, jeśli jesteś niecierpliwy i chcesz poznać wszystkie składniki od razu, kliknij w link poniżej który przeniesie Cię na stronę w której poznasz wszystkie składniki orgasm control.

orgasm control sklep

Orgasm control składniki

Cayenne (Capsicum minimum) – jest to wysuszona papryka chili a właściwie jej ekstrakt. Dzięki niej zwiększają się twoje doznania seksualne i ich intensywność, dodatkowa ekstrakt ten działa rozgrzewająco.

Gotu Kola (Centella asiatica) – jest to zioło którego działanie rozpoznawane jest jako wspomagające krążenie obwodowe.Stymuluje tkankę łączną w skórze jak i ma duży wpływ na wspomożenie przepływu krwi.

Lucerna siewna (Medicago sativa) – jest to kolejny suplement wchodzący w skład orgasm control.Ten suplement ma wpływ na równowagę hormonalną ,z tego też powodu zalecany jest przy terapi impotencji. Dodatkowe działanie lucerny to wchłanianie białek co ma wpływ na wzmocnienie twojej spermy.

Sarsaparilla (Smilax officinalis) – Ta roślina w wielu krajach uważana jest za afrodyzjak, szczególnie był stosowany jako lek na potencję w krajach Ameryki południowej.Składnik ten posiada dużą ilość  fitosteroli, co wpływa na organizm pobudzająco, inną zaletą jest  to że harmonizuje system hormonalny dzięki czemu zwiększona zostaje produkcja testosteron.

Powyżej przedstawiłem tylko kilka składników orgasm control, jest ich o wiele więcej, a oprócz tego skład uzupełniają witaminy i kilka innych składników.Zapraszam cię do zapoznania się ze wszystkimi składnikami orgasm control, klikając w link  poniżej.

Speak Your Mind

*